překlady Praha
spolehlivé překlady - Praha

angličtina, němčina, čeština a slovenština

+421 948 117 111
✉ fluency@fluencystars.eu

pondělí - pátek 9.00 - 16.00

⏴zpět na překladatelský blog

5 výhod překladu s FLUENCY :)

Kdy se vyplatí dobíjet pomocí FLUENCY? Nabízíme vám 5 největších výhod, které nás odlišují od konkurence.

Zjistěte, jaké výhody a přínosy můžete získat při překladu u nás a naopak, kdy vám rádi poradíme s výběrem jiné překladatelské agentury.

1. Výhoda - FLUENCY je rychlost.

Žijeme v rychlé době, kdy klienti potřebují mít překlady hotové co nejrychleji. To plně chápeme, a proto nabízíme výhodu rychlosti, kdy jsme schopni překlady dokončit doslova během několika hodin v rámci jednoho pracovního dne. Celý proces od zadání zakázky až po obdržení překladu e-mailem trvá v rámci objednání našeho nejrychlejšího INSTANTNÍHO překladu 2 až 6 hodin.
Naší největší předností je rychlost při zachování kvality překladu. Nehoníme se před klienty za nejnižšími cenami, naší filozofií je být jakýmsi "Lamborghini" mezi překladateli. Často se stává, že našim klientům zachraňujeme "hořící" termíny tím, že pohotově reagujeme na překladatelskou zakázku.
Náš současný firemní rekord od zadání překladu po odeslání je neuvěřitelných 46 minut! Pokud i vás pálí dodání přeloženého dokumentu, zkuste nasednout do naší překladatelské "stíhačky" jménem FLUENCY 🙃 Možná budete mile překvapeni poměrem rychlosti a kvality naší práce.

2. Výhoda - FLUENCY je přesnost.

Zatímco naše rychlost je tzv. rozdílovou třídou, přesnost je vlastností, která přináší spokojenost klientů s našimi překlady. Snažíme se věnovat pozornost detailům textu, a to nejen ve fázi překladu, ale i při stylistické či grafické úpravě. Není nám cizí práce s tabulkami, grafy či jinými designovými úpravami textu, neboť i ty nemalou měrou přispívají k celkovému vzhledu výsledného překladu.
Naše překladatelská praxe se zaměřuje na překlady v oblasti práva, medicíny a ekonomie, které vyžadují vysokou pozornost věnovanou detailům. Ať už jste fyzická osoba, nebo firemní koncern, společnost FLUENCY vám vždy zaručí maximální pozornost věnovanou detailům.

3. Výhoda - FLUENCY je vize.

Kromě překladů se ve společnosti FLUENCY věnujeme také rozvoji jazykové výuky, jazykových aplikací a překladatelské praxe. Filozofie společnosti je nastavena do budoucna, chceme přinášet inovativní řešení nejen pro samotnou výrobní fázi jazykových služeb, ale i pro celý proces zkušenosti konkrétního zákazníka s naší společností.
Naší vizí je nezůstávat jen u myšlenek "co je", ale přemýšlet směrem "co by mohlo být".

4. Výhoda - FLUENCY je pojem.

Věříme, že detaily tvoří celkový výsledek. Proto se na každém kroku snažíme hledat možnosti, jak překladatelské procesy zlepšit nebo urychlit.
Během přibližně deseti let existence naší společnosti jsme se opírali o znalosti, které jsme postupně získali v oblasti překladů, a neustále je přizpůsobujeme aktuálním požadavkům trhu.

5. Výhoda - FLUENCY je upřímnost.

Ve společnosti FLUENCY neslibujeme našim klientům nereálné rozměry naší práce. Jsme upřímní v tom, že překládáme "pouze" dva jazyky - angličtinu a němčinu. Jsme upřímní i v tom, že provádíme překlady v maximálním rozsahu 100 normostran.
V našem týmu jsou špičkové jazykové kapacity, ale nemohou jich být desítky, takže ano - přirozeně máme tyto kvantitativní limity. Proto vám v případě opravdu rozsáhlých překladů v rozsahu více než 100 normostran rádi poradíme kvalitní překladatelskou firmu vhodnou pro váš projekt.
Jsme přesvědčeni, že tzv. wow-efekty některých agentur typu: překládáme VŠECHNY jazyky, oficiálně, expresně atd. - jsou přežitkem z počátku nového tisíciletí a že dnešní moderní zákazník ocení spíše realistický a svěží přístup renomované překladatelské agentury.