překlady Praha
spolehlivé překlady - Praha

angličtina, němčina, čeština a slovenština

+421 948 117 111
✉ fluency@fluencystars.eu

pondělí - pátek 9.00 - 16.00

Online překlady

Téměř všechny překlady u společnosti FLUENCY jsou prováděny online, a proto vám můžeme zaručit výraznou úsporu času a peněz za naše překlady.

✅ Celý proces překladu probíhá online.
Přečtěte si podrobné informace krok za krokem o tom, jak funguje ONLINE překlad ve FLUENCY od zadání zakázky až po odeslání překladu.

Online překlady - postup

Popíšeme vám náš nejrychlejší proces překladu krok za krokem. Můžete jej použít, abyste co nejvíce urychlili dodání překladu.

Před samotným překladem doporučujeme zákazníkům, aby si ověřili, jaký 👉typ překladu budou potřebovat zadat. Ve společnosti FLUENCY provádíme profesionální firemní překlady s firemním razítkem. Ať už se vám líbí cokoli, zde je kompletní a podrobný postup našeho online překladu:
1. Pošlite nám dokument na překlad na: fluency@fluencystars.eu.
V e-mailu je třeba uvést:
- jazyk překladu (smer překladu)
- Vaše fakturační údaje:
- v případě fyzické osoby: jméno, příjmení, adresa.
- v případě společnosti: název společnosti, IČO, DIČ, adresa.
- Váš telefonický kontakt
- dátum, do ktorého potrebujete preklad
- pokud potřebujete speciální úpravu textu nebo pokud nám chcete sdělit další požadavky na překlad, můžete je uvést v e-mailu.
Před provedením kroku 2 doporučujeme pro jistotu počkat 1-2 minuty, než překlad úspěšně dorazí na náš e-mail.
2. Zavolejte nám na číslo: + 421 948 117 111
Tento krok odporúčame pre urýchlenie informácie o cene a lehote dodania překladu. Počas krátkeho telefonátu si zbežne pozrieme Váš dokument pre zistenie jeho rozsahu. Prípadne, ak ste si podľa našeho návodu vopred 👉zistili rozsah překladu, môžete nás o rozsahu překladu informovať priamo počas telefonátu a my Vám navrhneme našu cenu a lehotu dodania překladu. V prípade, že náš návrh odsúhlasite a objednávku překladu potvrdíte, prechádzame na krok č.3.
3. Vystavení a doručení faktury za překlad
Na základě informací, které jsme od vás obdrželi e-mailem, vystavíme fakturu a zašleme ji na váš e-mail. Pokud jste uvedli také telefonní číslo, po zaslání e-mailu s fakturou za překlad a informací o doručení překladu vám pro jistotu zašleme také SMS zprávu, která potvrdí, že jsme vám tento e-mail zaslali.
Někdy e-maily končí ve složce SPAM nebo reklama (zejména pokud používáte gmail, ale i jiné e-mailové služby), takže doporučujeme klientům, aby se pro jistotu podívali i na ně.
4. Platba za překlad
Veškeré platby za naše překlady probíhají výhradně prostřednictvím internetového bankovnictví. Při platbě je nutné zadat správný IBAN a variabilní symbol (všechny platební údaje naleznete na faktuře). Pokud chcete mít jistotu lepší identifikace své platby, můžete do poznámky k platbě uvést své jméno a příjmení.
Doporučujeme zákazníkům, aby překlad zaplatili co nejdříve, pokud možno ihned po obdržení faktury. V opačném případě může dojít ke zpoždění dodání překladu, zejména v případě objednávek INSTANTNÍCH a EXPRESNÍCH překladů. Doporučujeme také zaslat potvrzení o platbě na náš e-mail: fluency@fluency.sk (tento krok dále urychlí dodání překladu, protože není třeba čekat na zpracování finančního převodu bankami).
V případě NORMÁLNÍCH překladů a zejména MAXI překladů čekáme na platbu nebo potvrzení o platbě, než začneme dokument překládat. Doba dodání se tedy počítá až od okamžiku zaplacení (připsání peněžní částky na náš účet) nebo od okamžiku přijetí potvrzení o platbě na náš e-mail.
5. Dodání překladu
Hotovo. Nyní si můžete "dát nohy nahoru" a počkat na překlad. 😴 Překlad vám dodáme včas, v dohodnutém termínu, na váš e-mail ve formátu PDF nebo, pokud se tak dohodneme, ve formátu DOC. Pro jistotu vám také zašleme textovou zprávu o doručení překladu na váš e-mail (pokud jste v objednávce uvedli telefonní kontakt).
Věříme, že po dokončení našeho online překladu z/do angličtiny a/nebo němčiny budete natolik spokojeni, že se na nás obrátíte s žádostí o překlad i v budoucnu 😎.