překlady Praha
spolehlivé překlady - Praha

angličtina, němčina, čeština a slovenština

+421 948 117 111
✉ fluency@fluencystars.eu

pondělí - pátek 9.00 - 16.00

⏴zpět na překladatelský blog

Překlady už od 2 hodin

Jak rychle můžeme provést nejrychlejší překlad?

Přečtěte si všechny potřebné informace o našich okamžitých překladech "za běhu".

Překlad dodán od 2 hodin

Především bychom chtěli říci, že ani nejrychlejší překlad od nás nijak nesnižuje kvalitu přeloženého textu. I minimální čas na překlad vašeho dokumentu je vždy rozložen tak, abychom měli prostor i pro zpětnou kontrolu/kontrolu přeloženého textu.
Nejrychlejší překlady online vám můžeme doručit na váš e-mail již od 2 hodin po zadání objednávky. Těmto překladům říkáme okamžité překlady a jsou samozřejmě vyhotoveny za příplatek ke standardní ceně. Minimální cena za takovýto okamžitý překlad je 30 € za normostranu vynásobenou počtem stran, ale s tím, že v této lhůtě jsme obvykle schopni zhotovit překlad maximálně 2 normostran.
Pokud nejsme v době zakázky příliš vytíženi jinými překlady, můžeme udělat výjimku v rozsahu překladu, ale v takovém případě je nutné překlad předem konzultovat telefonicky na našem telefonním čísle 0948 117 111.
Každý okamžitý překlad je třeba zaplatit před odesláním a zaslat nám potvrzení o zaplacení na náš e-mail: fluency@fluency.sk. To je podmínkou pro odevzdání přeloženého textu. Doporučujeme proto zákazníkům, aby ihned po zadání překladu a obdržení faktury provedli převod za překlad a zaslali nám potvrzení stažené z vašeho internetového bankovnictví na naši e-mailovou adresu. Přeložený dokument vám pak v dohodnutém termínu zašleme e-mailem, obvykle ve formátu PDF, ale můžeme vám zaslat i formát DOC, pokud potřebujete dokument upravit (pozor: do formátu PDF přidáváme pouze elektronické razítko společnosti).

Překlad ve stejný pracovní den

Pokud jsme v době vaší objednávky více vytíženi, může se stát, že navrhneme dodání do 6 hodin - tedy v tentýž pracovní den, což v praxi znamená dodání překladu obvykle někdy ve večerních hodinách - a opět online: formou doručení na váš e-mail ve formátu PDF nebo DOC.
Okamžitě pro vás přeložíme všechny typy textů, jedinou podmínkou jsou maximálně 2 normostrany (na tel. Tento rozsah lze někdy mírně zvýšit na maximálně 4 normostrany).
Pokud si chcete objednat tuto formu okamžitého (superrychlého) překladu s dodáním do 2 hodin, doporučujeme vám kontaktovat nás telefonicky: 0948 117 111 a poté nám překlad zaslat e-mailem. Případně nám můžete nejprve zaslat soubor s překladem plus fakturační údaje předem na náš e-mail: fluency@fluency.sk a poté nám zavolat.
V takovém případě se často můžeme na váš dokument podívat přímo e-mailem a přímo se vyjádřit k možnému provedení překladu. Pokud si překlad objednáte, můžeme rovnou přistoupit k zaslání faktury a samotné překladatelské činnosti, což vám opět ušetří drahocenný čas během procesu překladu.