překlady Praha
spolehlivé překlady - Praha

angličtina, němčina, čeština a slovenština

+421 948 117 111
✉ fluency@fluencystars.eu

pondělí - pátek 9.00 - 16.00

Překladatel - Praha

Pokud hledáte kvalitního překladatele v Praze nebo okolí, můžete si vybrat z několika různých překladatelských firem nebo překladatelů v Praze. U nás ve FLUENCY dbáme na to, aby každý překladatel splňoval nejen odborné požadavky moderní doby, ale také vlastnosti, jako je smysl pro detaily, všestrannost a široký přehled v různých typech textů a v neposlední řadě výjimečný talent.
Pro naše překladatele proto upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Oblast překladů a překladatelství není jen naší prací, ale také naší vášní pro rozvoj překladatelství v Praze.
Překladatel anglický jazyk Praha

Rychlost u překladatele

Překládáme vyšší rychlostí při zachování kvality.
Standardizovaná rychlost překladu v Praze a okolí se pohybuje kolem 3 - 5 normostran za pracovní den. V našem týmu překladatelů máme díky využívání moderních technologií průměrnou rychlost kolem 5 - 7 normostran za pracovní den. .
Nezáleží na tom, zda potřebujete překladatele pro angličtinu nebo němčinu, pro všechny překladatelské směry vám můžeme poskytnout přibližně 25-50% vyšší rychlost překladu, než je průměrná rychlost mezi pražskými překladateli.
překlady anglický jazyk Praha

Praha - překladatel právních dokumentů

Naši překladatelé přeložili desítky právních smluv a dalších právních textů. Každý právní překlad zpracovávají s přidanou hodnotou přesnosti, preciznosti a ve stanovených termínech.
Každý překladatel pro hlavní město Prahu kontroluje právní překlady pomocí takzvané triple-check, tj. před odevzdáním jsou všechny překlady podrobeny korektuře kolegy až na třech úrovních. Díky tomuto postupu dlouhodobě udržujeme vysokou přesnost přeložených textů v našich projektech.
překlady nemecký jazyk Praha

Praha - překladatel zdravotnické dokumentace

Naši překladatelé mají stejné zkušenosti s medicínskými a lékařskými překlady. Stejně jako u právních překladů vstupuje latina na scénu i u lékařských překladů, proto je také součástí ligvistického inventáře našich překladatelů ve FLUENCY.
Naši překladatelé v této oblasti nejčastěji překládají dokumenty, jako jsou lékařské zprávy, potvrzení o pracovní neschopnosti nebo lékařské zprávy.
Překladatel anglický jazyk Praha

Praha - překladatel ekonomických dokumentů

Naši překladatelé přeloží texty z ekonomické oblasti od bankovních výpisů až po finanční audity firem.
Protože je velmi důležité zachovat správnost v oblasti financí, věnuje Překladatel z města Praha zvláštní pozornost kontrole správnosti číselných údajů i ověřování správnosti platebních a jiných finančních údajů..
Překladatel ekonomických překladů v Praze vám poradí a pomůže vám expresně vyřešit váš překlad.
Překladatel nemecký jazyk Praha

Přehled: překladatelé - Praha

pro vaši jasnou orientaci ve světě překladatelů a překladů

Odborný překladatel je překladatel s vysokoškolským vzděláním v oboru překladatelství se specializací na příslušný jazyk (v našem případě angličtinu a němčinu).
Oficiální překladatel (úředně ověřené překlady) - je překladatel s ukončeným vysokoškolským vzděláním v jazykovém oboru překladatelství se specializací na příslušný jazyk (v našem případě angličtinu a němčinu) + ukončenou 5letou překladatelskou praxí + složenými státními zkouškami z překladu a znalectví.
Online Překladatel (internetový překladatel) - je překladatel, který pracuje prostřednictvím internetu a díky tomu je celý proces překladu realizován velmi pružně v online prostředí: objednávka, platba a doručení přeloženého dokumentu na váš e-mail obvykle ve formě pdf (po dohodě je možné i v jiných formátech). Hlavními výhodami online překladů je vaše pohodlí při objednávání a rychlost dodání, která může být 2x až 3x rychlejší než u klasických tištěných překladů. Právě z těchto důvodů dáváme ve společnosti FLUENCY přednost dodávání online překladů. Online překlad má stejnou váhu a informativnost jako tištěný překlad.
překlad Praha

ONLINE profi překladatel

Profesionálny prekladateľ FLUENCY je vám k dispozícii online

Potrebujete expresný preklad online?
Každý prekladateľ FLUENCY je pripravený realizovať celý proces vašej prekladateľskej objednávky ONLINE a telefonicky.
Nyní už nemusíte jezdit do naší centrály v Praze, všechny překlady si můžete zařídit online.
expresní překlady Praha